طراحی سایت پزشکی - لیست سایتهای پزشکی و سلامت


امروزه با گسترش اینترنت و رسانه های جمعی مرتبط با آن، جمعیت گسترده ای از جامعه برای حل بزرگترین و کوچکترین مسائل و مشکلاتشان در هر زمینه ای که باشد، به صورت آنلاین به جستجو می پردازند.

بنابراین صنایع، تجارت ها و سازمان ها برای ارئه خدمات بهتر و جذب بیشتر مشتریان، تلاش می کنند که خدمات اینترنتی بهتری را در خدمت مردم قرار دهند. بیمارستان و جامعۀ پزشکان نیز از این قانون مستثنی نیستند. یک بیمارستان، کلینیک یا پزشک نیز برای معرفی خود و خدماتش نیاز مند وب سایتی با ظاهر و محتوایی خوب و مرتبط است.  

همچنین بخوانید: بک لینک پزشکی

جامعه ی پزشکان برای معرفی خود و ارائه ی خدمات بهتر، نیازمند سایت پزشکی قوی و جذاب هستند. معرفی رزومه، خدمات آنلاین مانند رزرو اینترنتی، نشر مقالات و کتاب های خود، ثبت اخبار پزشکی و ... مهمترین مسائلی هستند که پزشکان میتوانند با طراحی سایت مختص حرفه ی پزشکی از آن بهره مند گردند. همچنین ارائۀ خدمات به صورت آنلاین نیز از دیگر راهکارهای موثری است که بیماران را به پزشکان خاصی جذب می کند. امکاناتی نظیر تور مجازی، رزرو و تعیین وقت آنلاین، نمایش خدمات پزشکی خود و معرفی پزشکان و رزومه آنها تاثیر از نشانه های یک وب سایت پزشکی دقیق و کامل است.

یک سایت پزشکی باید از تصاویر و گرافیک های زیبا و مرتبط استفاده کند و سئوی (بهینه سازی برای گوگل) آن طراحی قوی داشته باشد. وب سایت پزشکان، بیمارستان ها یا درمانگاه ها باید به گونه ای باشد که افراد با هر سطحی از دانشی که هستند بتوانند موضوع مرتبط خود را به راحتی پیدا کنند. امکانات اصلی مانند رزرو آنلاین، معرفی خدمات، منوهای سایت مانند قسمت های درباره ما و تماس با ما و اسلاید ها و تصاویر، به شکل منطقی کنار هم قرار بگیرند تا کاربران با ورود به سایت دچار سردرگمی نشوند.

نمونه سایت های پزشکی طراحی شده:

  1. مجله سلامت
  2. پارال طب
  3. مجله پزشکی
  4. مجله تناسب اندام
  5. دروازه زیبایی